Jeep Sunny Camp 2020

Jeep Sunny Camp 27-30. 08. 2020

Tegoroczny Camp Jeep odbywa się, z przyczyn o których wszyscy wiemy,  w innym terminie niż zazwyczaj. Zapraszamy Was w ostatni weekend wakacji 27-30 sierpnia. Zaklinając pogodę, która zwykle nam dopisuje w czerwcu, postanowiliśmy nasze Jeepowe doroczne spotkanie nazwać „słonecznym”. Zatem oficjalna nazwa tegorocznej edycji to Jeep Sunny Camp.

Jeep Sunny Camp to impreza skierowana do osób, dla których Jeep to nie tylko marka, a przede wszystkim wolność i pasja podsycane z każdym przejechanym kilometrem. To wydarzenie, na którym nie może zabraknąć ani tych, którzy zasiadają za kierownicą cywilnej wersji modelu Grand Cherokee, ani tych, którzy Wranglerem pokonują bezdroża. Jeep Sunny Camp to pozycja obowiązkowa w Waszych kalendarzach imprez na rok 2020!

W tym roku spotkamy się w dniach 27-30 sierpnia na terenach malowniczej Jury Krakowsko-Częstochowskiej, by w trakcie trzydniowego zlotu przeżyć niezapomnianą przygodę. Obiecujemy, że nie zabraknie jazdy w terenie oraz zwiedzania najciekawszych atrakcji regionu. Przygotowaliśmy zróżnicowane trasy, które wystawią na próbę nie tylko Wasze umiejętności, ale i sprawność Waszych Jeepów. Nad bezpieczeństwem będą czuwać doświadczeni instruktorzy, którzy podpowiedzą, jak wykorzystać niepowstrzymany potencjał Waszych terenówek. A gdy zgasną silniki, przyjdzie czas na wymianę doświadczeń, wspomnienie poprzednich edycji oraz wspólną zabawę przy dźwiękach muzyki.

Na Jurze spotkaliśmy się już w 2015 roku wtedy sięgnęliśmy do tradycji marki Jeep. Podczas ostatniej edycji zlotu Camp Jeep PL bawiliśmy się w amerykańskim stylu. Motywem przewodnim była bowiem słynna droga Route 66. W tym roku planujemy również podróż sentymentalną do końca lat sześćdziesiątych i początku siedemdziesiątych.

W tym roku planujemy odwiedzić największą w Europie Pustynię Błędowską. Słońce jest niezbędne.  Postaramy się pokazać wam miejsca w których nigdy nie byliście i te nieodwiedzane przez turystów. Ominiemy nasze ulubione „miejscówki”, które wielu z Was już odwiedziło. Odpowiadając na sugestie, związane  z wiosennym „postem off-roadowym”, większość aktywności zorganizujemy w terenie.

W obecnej edycji liczba pojazdów została ograniczona do 100. 

Więcej informacji na stronie w zakładce CAMP JEEP lub na stronie www.campjeep.pl lub