Jeep Sunrise ’22

JEEP SUNRISE ’22 – rozpoczęcie sezonu
Jeep Owners Group Poland

8-10 kwietnia 2022 rok Kadyny wysoczyzna  elbląska 

Drodzy Jeepersi,
Ruszamy, niezależnie jaki model Jeepa posiadasz, zew przygody wzywa.
Niezależnie od tego czy Jeepa posiadasz wiele lat czy niedawno stałeś się jego właścicielem. Jeep Sunrise to spotkanie jest też dla Ciebie.
W poprzednich latach przyjęta konwencja obejmowała tylko jeden dzień. Jeden dzień to jednak za mało, dlatego  tym razem, w tym roku spotykamy się, aby sprawdzić siebie i Jeepy przez trzy dni.  
Trasy są przygotowane, roadbooki wydrukowane, czas zapiąć pasy i ruszyć w teren

Czekamy na Was i Wasze Jeepy 🙂

Formularz zgłoszeń Jeep Sunrise ’22

Przez ostatnich kilka lat cyklicznie spotykamy się na Camp Jeep PL, jednak jak pokazały ubiegłe sezony, jedno spotkanie w roku to za mało.

Dlatego zapraszamy na pierwsze oficjalne spotkanie w 2022 roku.

JEEP SUNRISE to oficjalny sygnał do rozpoczęcia sezonu wypadów i imprez w terenie w tym roku zapraszamy na wysoczyzna elbląską z bazą w Kadynach. 

JEEP SUNRISE – poprzednie edycje

W 2020 roku wspólnie z Sobiesław Zasada Automotive Starowa Góra k/Łodzi zaprosiliśmy wszystkich posiadaczy pojazdów legendarnej i elitarnej marki Jeep na wiosenną przygodę off-road w okolice Spały, Łodzi oraz na tor w Pożdżenicach.

W 2021 zaprosiliśmy Was do Bałtowa na trasy, gdzie cyklicznie co roku rozgrywane jest jedno z najważniejszych wydarzeń rajdowych – Bałtowskie Bezdroża.

W tym roku 2022 zapraszamy Was w okolice Elbląga, gdzie na wysoczyźnie elbląskiej będziecie mogli sprawdzić swoje siły. Bazą będzie zabytkowy folwark Kadyny.   www.kadyny.com.pl 

Harmonogram ramowy Jeep Sunrise ’22: 

Piątek

Do godz. 17:00 Rejestracja, podział na cztery grupy w celu rotacyjnego zaliczania zadań
18:00 Powitanie i omówienie tras – odprawa 
19:00 Kolacja
20:00 Wyjazd na trasę „Kadyny Wielka Niedźwiedzica” 
21:30 Powrót do hotelu

Sobota

8:00 Śniadanie
9:00 – 13:00 Wyjazd w teren ” Zapomniany las” / ” Piaskowe wzgórze” 
13:00 – 14:00 Obiad
14:00 – 18:00 Wyjazd w teren „Zapomniany las” / ” Piaskowe wzgórze” 

19:00 – Podsumowanie dnia, kolacja oraz prezentacja multimedialna „Jeep – ciekawe fakty”

Niedziela

8:30 Śniadanie

TRASY OFF-ROAD

Przygotowaliśmy dla Was trasy zaprojektowane i przewidziane w taki sposób, aby były bezpieczne i równocześnie stanowiły frajdę zarówno dla starych wilków off-roadu jak i tych, którzy stawiają pierwsze kroki.

W piątek zaplanowaliśmy trasę ” Kadyny Wielka Niedźwiedzica” już po zmroku, bo kto powiedział, że jazda w terenie musi odbywać się tylko w dzień. Gwiazdy wyznaczają nowe możliwości a tak czystego nieba jak nad Zalewem Wiślanym nie ma nigdzie wiedział o tym już Kopernik, który w pobliskim Fromborku obserwował niebo…

Kolejnego dnia zaplanowaliśmy trasę” Zapomniany las” / ” Piaskowe wzgórze” Trasy te prowadzą malowniczymi drogami wysoczyzny elbląskiej gdzie dominują pagórkowate tereny a szlaki wiodą wąwozami. Urozmaicenie podłoża to znakomity sprawdzian dla naszych Jeepów gotowych do rozpocze

Każdy z uczestników będzie miał okazję sprawdzić możliwości swojego Jeepa bez szkody dla niego. 

W trakcie całodniowej wyprawy planujemy trasy oraz próby terenowe. Do naszej dyspozycji będą trasy o różnym stopniu trudności.  Nie określamy arbitralnie, która załoga na jakiej próbie się sprawdzi. Każdy może spróbować swoich sił na dowolnej przeprawie.  Na miejscu będą doświadczeni instruktorzy, gotowi do pomocy Jeepersom w opałach.

Jeep Sunrise

Na trasie prowadzącej terenami leśnymi i drogami gruntowymi planujemy kilka utrudnień jednak będzie możliwe ich ominięcie. Każda załoga będzie przemierzała ten odcinek samodzielnie kierując się roadbookiem oraz własną intuicją, zatem trasa pokonywana będzie na orientację.
W razie konieczności Instruktorzy udzielą instrukcji korzystania z roadbooka.

Planowany podział na grupy 

Podczas Jeep Sunrise ’22 planujemy podzielić Was na cztery grupy, które rozjadą się w czterech różnych kierunkach. Zostały one tak przygotowane, aby każda grupa, pokonała każdą z tras jednak w różnej kolejności. Jednocześnie zastrzegamy sobie możliwość innego podziału, w przypadku wprowadzonych innych niż obecnie obowiązujących obostrzeń związanych z pandemią. Chcemy się dobrze bawić, ale bezpieczeństwo najważniejsze. 

PODSUMOWANIE WIECZORNE

Wieczorem spotykamy się wszyscy na kolacji. Zależnie od pogody odbędzie się ona w restauracji lub w formule pikniku. W trakcie biesiady podsumujemy dokonania całego dnia. Zwycięzców poszczególnych konkurencji uhonorujemy nagrodami. Będzie szansa na udział w konkursach. Zaprezentujemy zdjęcia i filmy z trasy. Będzie fajna okazja do pogawędek i nocnych rozmów.

KOSZT UCZESTNICTWA 

 • -Opłata za wjazd na trasy 

 • -Wyznaczenie tras i opłaty za przejazdy

 • -Zabezpieczenie 

 • -Opieka organizatora

 • -Przewodnik

 • -Posiłki: obiady,  wieczorna kolacja 

 • -Pamiątki: koszulki, gadżety, drobne upominki 

Koszt udziału:   1070 PLN  ( Jeep + 2 os załogi)

dodatkowi pasażerowie:  320 PLN /1 osoba 

dzieci do lat 12:  160 zł 

Jeżeli masz pytania prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy: 
tel. 12 4122657

biuro@jeep.info.pl

BAZA I NOCLEGI

Kadyny Folwark Hotel & SPA

82-340 Tolkmicko  Kadyny 18

Tel.: 48 55 231 61 20

www.kadyny.com.pl

Cena obejmuje:

 • wyżywienie 

 • pakiet powitalny (t-shirt, identyfikator, naklejki

  i inne gadżety)

 • trasy, roadbooki, zajęcia pod okiem instruktorów

 • tor offroadowy oraz trasy dojazdowe

Dla Waszej wygody zarezerwowaliśmy cały hotel Folwark Kadyny. 

Nocleg nie jest obowiązkowy, jednak dla zainteresowanych uczestników została przygotowana specjalna oferta pobytowa a rezerwacja odbywa się przez nasz formularz zgłoszeniowy. W hotelu planowane są posiłki oraz zakończenie spotkania. Nasza ekipa będzie na miejscu już w czwartek.

Koszt noclegu nie jest wliczony w opłatę startową i zależny od rodzaju pokoju i ilości osób. 

Z pozdrowieniami 

Jeep Owners Group Poland