Jeep Sunrise ’23

JEEP SUNRISE ’23 – Tychy 31.03 – 02.04.2023 

 – czyli nietypowe rozpoczęcie sezonu Jeep Owners Group Poland

Tym razem długo trzymaliśmy Was w niepewności, gdzie i co się wydarzy. Dziękujemy, że byliście cierpliwi  

Przygotowaliśmy dla Was niebywałą gratkę!

Po długich rozmowach i ustaleniach udało nam się zorganizować wjazd do fabryki Stellantis w Tychach, gdzie właśnie została uruchomiona, już oficjalnie, produkcja Jeepa Avengera. 

Przypomnijmy, 31 stycznia 2023 r. w Tychach oficjalnie ruszyła regularna produkcja nowego modelu Jeep Avenger i właśnie dlatego nie mogliśmy wcześniej ogłosić naszego planu. 

JEEP Sunrise to coroczne spotkanie pasjonatów Jeepa rozpoczynające sezon wyjazdów, podróży i rajdów. To również pierwsza w roku okazja do spotkania w gronie przyjaciół.

Tym razem podczas Jeep Sunrise 2023 mniej będzie jeżdżenia w terenie, choć i tego nie zabraknie, za to sobotni dzień zdominuje wycieczka po zakładach Jeepa w Tychach.

W ramach pobytu w zakładach planowane jest zwiedzanie w pełni zautomatyzowanej spawalni, gdzie ogromne ramiona robotów z kawałków płaskiej blachy oddają na końcu całe nadwozie Jeepa. 

Następnie przejdziemy na halę montażową, na której do powoli przesuwającego się nadwozia montowany jest silnik, układy napędowe i wiele innych elementów. Towarzyszyć nam zapewne będą ogromne emocje, gdy pod koniec zwiedzania zobaczymy Jeep Avengera gotowego by ruszyć na przygodę. 

A potem może uda się zasiąść za jego kierownicą na torze testowym zlokalizowanym tuż obok fabryki? Kto to wie… A może na tym torze też przetestujemy nasze Jeepy? Kto to wie… Wszystkiego jednak nie możemy zdradzić.

Niezależnie od tego czy Jeepa posiadasz wiele lat czy niedawno stałeś się jego właścicielem, Jeep Sunrise to spotkanie również dla Ciebie.

Czekamy na Was i Wasze Jeepy ?

Formularz zgłoszeń Jeep Sunrise 2023

HARMONOGRAM RAMOWY Jeep Sunrise ’23

(może ulec niewielkim zmianą godzinowym, zależnie od warunków pogodowych i technicznych zakładu)

Piątek

Do godz. 17:00 Rejestracja, przyjęcie uczestników, podział na  grupy w celu rotacyjnego zaliczania zadań
18:00 Powitanie i omówienie tras – odprawa 
19:00 Kolacja
20:00 Wyjazd na trasę 
21:30 Powrót do hotelu

Sobota

8:00 Śniadanie
9:00 – 13:00 Wyjazd na aktywności (zwiedzanie fabryki Jeep Avenger)
13:00 – 14:00 Obiad
14:00 – 18:00 Wyjazd na aktywności  (jazdy w terenie i Jeep A)

19:00 – Podsumowanie dnia, kolacja i prezentacja multimedialna

Niedziela

8:30 Śniadanie

 AKTYWNOŚCI

Specjalnie dla Was aktywności zaprojektowane i przewidziane są w taki sposób, aby były bezpieczne i równocześnie stanowiły frajdę, zarówno dla starych wilków off-roadu, jak i tych, którzy stawiają pierwsze kroki. W piątek zaplanowana jest trasa w godzinach popołudnio-wieczornych. Natomiast sobotę przeznaczamy głównie na zwiedzenie zakładu Jeepa. 

W trakcie spotkania planujemy trasy oraz próby terenowe. Do naszej dyspozycji będą trasy o różnym stopniu trudności.  Nie określamy arbitralnie, która załoga na jakiej próbie się sprawdzi. Każdy może spróbować swoich sił na dowolnej przeprawie.  Na miejscu będą doświadczeni instruktorzy, gotowi do pomocy Jeepersom w opałach.

PODZIAŁ NA GRUPY 

Podczas Jeep Sunrise’23 planujemy podzielić Was na cztery grupy, które rozjadą się w czterech różnych kierunkach. Zostały one tak przygotowane, aby każda grupa, pokonała każdą z aktywności, jednak w różnej kolejności. Chcemy się dobrze bawić, ale bezpieczeństwo najważniejsze. 

PODSUMOWANIE WIECZORNE

W sobotę wieczorem spotykamy się wszyscy na kolacji, a w jej trakcie podsumujemy dokonania całego wyjazdu. Zaprezentujemy zdjęcia i filmy z aktywności. Będzie fajna okazja do pogawędek i nocnych rozmów.

KOSZT UCZESTNICTWA  

Cena obejmuje:

  • opłaty za udział w aktywnościach
  • wyznaczenie, przygotowanie i zabezpieczenie tras
  • opiekę organizatora
  • wyżywienie (kolacja w piątek, obiad i kolacja w sobotę)
  • pakiet powitalny (t-shirt, identyfikator, naklejki i inne gadżety)

Koszt udziału:  1290 PLN  (Jeep + 2 os załogi)

dodatkowi pasażerowie powyżej 12 lat: 385  PLN /1 osoba 

dzieci do lat 12:  225  zł 

Limit uczestników:  40 Jeepów !!!

BAZA I NOCLEGI

Dla Waszej wygody zarezerwowaliśmy cały hotel znajdujący się w Tychach.

HOTEL ARENA spa & wellness

43 – 100 Tychy ul. Gen. Ch. de Gaulle’a 8  

www.hotelarena.com.pl 

Nocleg nie jest obowiązkowy, jednak dla zainteresowanych uczestników została przygotowana specjalna oferta pobytowa, a rezerwacja odbywa się przez nasz formularz zgłoszeniowy. W hotelu planowane są posiłki oraz zakończenie spotkania.

Koszt noclegu nie jest wliczony w opłatę startową i zależny od rodzaju pokoju i ilości osób. 

Zapraszamy! 

Jeep Owners Group Poland

Jeżeli masz pytania prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy: 
tel. 12 4122657 lub mailowy
biuro@jeep.info.pl

JEEP SUNRISE – poprzednie edycje

W 2020 roku wspólnie z Sobiesław Zasada Automotive Starowa Góra k/Łodzi zaprosiliśmy wszystkich posiadaczy pojazdów legendarnej i elitarnej marki Jeep na wiosenną przygodę off-road w okolice Spały, Łodzi oraz na tor w Pożdżenicach.

W 2021 zaprosiliśmy Was do Bałtowa na trasy, na których cyklicznie co roku rozgrywane było jedno z najważniejszych wydarzeń rajdowych – Bałtowskie Bezdroża.

W  2022 roku rozpoczęliśmy sezon w malowniczych okolicach Elbląga, gdzie na wysoczyźnie elbląskiej spędziliśmy piękny czas. Bazą był zabytkowy folwark Kadyny.