Nowe terminy imprez w sezonie 2020.

 

Niepokojące informacje jakie do nas docierają zmuszają nas do korekty zaplanowanych działań. Organizacja tak dużej imprezy jak Camp Jeep PL oraz mniejszych: Jeep Sunrise i Jeep Academy wymaga wielu uzgodnień i uzyskania pozwoleń. Konieczne jest właściwe zaplanowanie prac dotyczących przygotowania tras i atrakcji, a przy tym zadbanie o bezpieczeństwo. Przy organizacji imprez zawsze współdziałamy ze służbami porządkowymi oraz medycznymi.

Od kilku dni prowadzimy szereg konsultacji, sprawdzamy możliwości działania, prowadzimy nowe uzgodnienia z naszymi współorganizatorami i osobami bezpośrednio zaangażowanymi w organizację. Prowadzimy rozmowy z urzędami gmin i powiatów, na których terenach odbywają się imprezy. Dopytujemy o możliwość organizacji i uzgadniamy nowe terminy z hotelami oraz z właścicielami terenów, po których się poruszamy lub na których przebywamy podczas spotkań.   

Nie możemy się doczekać spotkania z Wami, ale w obecnej sytuacji organizowanie zlotu dużej grupy ludzi, z różnych zakątków Polski w planowanym początkowo terminie byłoby posunięciem nieroztropnym.

Camp Jeep PL na pewno nie odbędzie się w planowanym, czerwcowym terminie. Nowa proponowana data to 27-30 sierpnia lub 3-6 września (termin w trakcie uzgodnień). Tym samym formularze zgłoszeniowe nie będą przyjmowane tradycyjnie od 1 kwietnia.
O nowych terminach poinformujemy niezwłocznie po ich akceptacji na stronie www.campjeep.pl oraz w mediach społecznościowych.

Jeep Sunrise zostaje przeniesiony na 25 kwietnia. Termin jest już potwierdzony, dzięki wyrozumiałości Kierownictwa Hotelu Mościcki oraz wszystkich współorganizatorów. Trasy i hotel są w tym terminie dostępne i zarezerwowane dla nas. Więcej informacji na www.jeep.info.pl/jeepsunrise

Jeep Academy Basic przesuwamy z 24-26 kwietnia na 22-24 maja. Bazą nadal zostaje Hotel Ostaniec w Podlesicach, udało się też przesunąć rezerwację toru off-roadowego w Biskupicach. Szczegółowe informacje znajdziecie na FB i na stronie jeepacademy.pl.  

Mamy nadzieję, że nowe terminy spotkają się z Waszą akceptacją, a konieczność powyższych zmian – ze zrozumieniem. Liczymy na to, że będziemy mieli okazję spotkać się razem na imprezach jeepowych. Trochę później niż to planowaliśmy ale …zdrowi, uśmiechnięci i chętni do zabawy.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt mailowy na adres biuro@jeep.info.pl 

Z pozdrowieniami

Jeep Owners Group Poland